Kecy

Týden v kostce

25. října 2013 v 16:12
Shits, shits and shits
Čaute, nevím jak to dělám, ale mám podezdření, že mě balí Vietnamec. Vedle školy máme obchůdek, který názýváme Diskont a v něm prodávají Vietnamci. Většinou na pokladně je takový malý, milý "vjetnamčík". Vždycky když mě spatří, tak ze mě nespustí oči a směje se na mě. Pfff, ale tento týden jsme šla sama do obchodu, podávám mu peníze a zas na mě koukal div by nespadl do komatu, bože. A jak se smál, tak jsem mu hodila též jeden úsměv, aby byl šťastný. Sice trapný příběh, ale já se musela podělit, ahaha.

Week starts

21. října 2013 v 17:01

Langweilig Montag

Dobré odpoledne, vážně bych nečekala, že se mi ozve ten kluk z pátečního depa. Probudím se v neděli ráno a zpráva na fb ve stylu: Ahoj, možná si mě pamatuješ z pátka. Mohl bych mít na tebe prosbu ?? Jakože wtf ?? Jaká prosba ?? Však v pohodě. v klidu, né ? Odepsala jsem mu, že pamatuji a můžeš. Celý den uplně na trní, co to k sakru může být. S kámoškou jsme to furt prodiskutovávaly a vůbec netušily. Hm, pozdě večer odepsal, že by jako chtěl kontakt na naší blonďatou kámošku a že by si chtěl se mnou psát. Dal mi svoje číslo a za to napsal, že vůbec není takový jak se v pátek předvedl. Ahahaha, bože, ty jsi tak trapný. Mi je to jedno, co děláš. Hlavněže nejsi takový, ale přitom jsi fotbalista. To už vysvětluje vše. (Fotbalisti jsou totiž nacítění z*r*i všichni). No tak jako, psala jsem si s ním, vo tom žádná. Stejně zachvíli šel spát, takže fuck it!
Máte rádi nacítené lidi ??

Time to party, cause it's friday

19. října 2013 v 11:38

Karma is bitch!

Zdravím. Tak jaký jste měli pátek, respektive, co jste při něm dělali ? Třeba pro mě poslední dobou pátky znamenají "TIME TO PARTY" a včerejšek nebyl vyjímkou. Úpravy jsem tentokrát měla sfouklé rychle, což se divím. To bude tím, že jsem ještě pospíchala do baru na pivo, haha. Vejdu do našeho #megaultrahipersuper klubu, kde je pokaždý nuda, pokud se neztřískáte jak ten zelený mužik. Hned jsem věděla jak to tu bude zabité. Taky, že jo. Do nějaké jedné hodiny jsem zívala jak magor, lila do sebe piva, které jsem míchala s ibalginy.
Jaký jste měli vy pátek ??

Nehodná

17. října 2013 v 19:26

Don't háking and be kind

Ahoj, chtěla bych se s vámi podělit o dvě věci, které se událi dneska. Jsem z nich vydřená jak malé dětsko, teda jen z jedné a to jako hardcorově. Takže začnu tou, ze které se cejtim jak malá sviňka. O prázdninách jsem měla takový úlet s jedním klukem. No úlet, spíš on mi kecal "fstach" a já napřed nevěřila a pak uplně věřila. Fajne, pěkný byl aj kámoška mi ho záviděla. Dneska jsme seděly a hákovaly (mimochodem dnešní druhá věc, o které se ještě budu zmiňovat) s kámoškami. Ukazovali jsme si kluky, se kterými jsme něco měli a té jedné povídám: "hele, tak si ho přidej, on je magor." Fajne, přidala si ho. Nakecala mu uplné blbosti a on jak magorní tomu věří. A podle toho, co říkala kámoška, čeká od toho trojku. Myslím, že to zní jak plán. Až mě zas po měsíci uvidí, tak radši uteče, ahahahaha.

Letem světem

15. října 2013 v 20:40

Bitches, bitches everywhere.

Jako slušnost by bylo nejspíše sem hodit nějakou kulantní omluvu, za moji neaktivitu po dobu prázdnin. Omlouvám se, ale neměla jsem vůbec čas, brigáda a pak divoké párty, které já tuze ráda. Damn a kdo ne, že ? A druhá věc je ta, proč se sem vůbec vracím, že se potřebuji festně, ale vážně festně vypsat. Od konce prázdnin mám hlavu plnou myšlenek a nevím jak to ventilovat. Ano, ventiluji své pocity kámoškám, ale myslím, že to moc nechápou. Předem se omlouvám za mé články, kde si asi vyloženě budu stěžovat. Nééé kecám, chci to tu zas rozjet ve velkém, ale pro začátek si musím teochu vylít srdéčko nebo jak bych to nazvala.

Praxe, aneb jak moje haxny trpěly.

20. května 2013 v 15:32

Keep calm, Evunka...

Od dneška bytostně nesnáším podpatky. Chcete říci proč ?? Haha, protože jsem s nimi šla 4 km. Asi si říkáte, co je na tom divného, ale zkuste si chodit v kramflecích na Šumavě. Jen budete mít nohu samý puchýř a pocit jak kdybyste ušli snad 156845 km. Však to nic není. To se přežije. Až se vdám, tak se mi to zahojí.

Dnes jsem měla praxi, ale to už jste určitě vyčekovali z názvu. Byl to velký den, tak jsem se se chtěla pořádně oblíct. Vzala jsem si sako, tílko, kalhoty a podpatky + kabelku, kterou jsem držela cestou jak velká primadona. No a co, jednou za čas musím taky vypadat namyšleně. Každý kolemjdoucí, řidič po mně pokukoval, což mi dělalo náramnou radost. Ahaha, ty řidiči byli jak kdyby chtěli vypadnout z auta. I když mě nohy bolely, snažila jsem se jít co nejlíp, abych nevypúadala, že na podpatkách neumím chodit. Chvílemi to tak možná i vypadalo, ale tak co, když jsem je měla na sobě po dlouhé době, tak se taky nezbláznim.
Nosíte podpatky a umíte na nich chodit ?

Kuchařinka alá hadr

19. května 2013 v 16:18

Hahahaha...

Pěkně na pytel jak prší. Vzbudím se vám z odpoledního spánku a přes rozevřené dveře balkonu cítím vodu. Ó pomoc, mám tam oblečení na kolo a boty si větrám. Samozřejmě, aby z nich nebyl závan. Gut, všechno jsem si pobrala a šla se zase uložit k medvědímu spánku. Fufufu, zabrat jsem už nemohla, protože byla bouřka. Pěkně trapná bouřka, dvakrát se zablesko a nejmíň třikrát zahřmělo. Každopádně mě to naštvalo, protože jsem chtěla odcupitat ven a nemůžu, neboť pořád pršánkuje. Pěkně vyzmrděný to počasí zas je.

Nicméně, dnešní článek nemá být o počasí, ale o mém gastronomickém umu. Moje krkavčí matka mě zas nechala napospas její domácnosti. Pche a děj se vůle boží. Přijela jsem z kola, okoupala se a uklidila. Najednou mě přepadl takový hlad, že bych samou radostí snad sežrala i stádo koní. Otevřu ledničku a ta je zas chudičká. Taky by jim nic neudělalo, kdyby se jednou plácli pořádně přes kapsu a nakoupili, že by lednice praskla. Jo, to by bylo obžérství. Nezbývalo mi nic jiného než si usmažit palačinky. Napřed jsem myslela, že se mi vůbec nepovedou, ale byly dobré.
Jakože nic extra jsem do nich nedávala, ale myslím si, že se mi vzhledově povedly. Na to, že jsem je snad dělala po X letech.

Potřebuju se vykecat

18. května 2013 v 8:49

Kecám, žvaním, píši o ničem, ale přijdu si jak spisovatel...

Haha, já vím, dlouho jsem se neozvala, ale nebyl čas. Určitě mě chápete, jak teď ve škole je to celkem hard. Alespoň u nás. Učitelé toho chtějí hodně, neboť od pondělka nám začínají čtrnácti denní praxe a jak už je známo, probíhají maturity. No nechtěla bych. Hahaha. Pche, se tu směji jak dilina, ale paradoxem je, že mě čekají v tuhle dobu přesně za rok.

Ale teď se zase chvíli vraťme k tomu jak ve škole je to příliš hard. Nebudete mi veřit, ale i já, jakožto lajdák a výkvět mé třídy jsem začala od středy pilně studovat. Nesnáším učení, ale kdo jo, že ? Teče mi do bot z matematiky. Teda neteče. V botech už mám přímo rybník, protože propadám. Ježiš, né, že bych se chtěla nějak chlubit, ale chtěla jsem objastit proč se učím. Navíc včera z ní byla hlášená písemka, takže dobrá přáíležitost jak si trochu poposunout průměr o lvl vejš. Jupííí! Chvalte mě všichni, zvládla jsem dva příklady ze čtyř. Ave ja.
Udělejme si takovou menší rovnici: JÁ + KALKULAČKA = ZLO. Nikdy si nepamatuju kde se co mačká. Jako jo, my bychom si to měli psát, abychom věděli. Řekněme si upřímně, kdo si bude přidělávat práci navíc ? Takže zkráceno a podtrženo, kalkulačka je pro mě magický stroječek, který mi hází nechtěný Syntax Error.

Use your brain

14. května 2013 v 21:22
Často vídávám toto heslo na fotkách, blogách a v píničkách. Když se řekne YOUNG WILD & FREE (MLADÍ, DIVOCÍ & VOLNÍ), co si vůbec pod pojmem představujete ?

Nevím jak vy, ale po vyřknutí motta se mi vybaví, divoky život bez zábran, svoboda a mládí. Jak už určitě víte, každé hrátky s sebou nesou plusy a mínusy. Ano, je super se každý pátek bavit i já to dělám. Alkoholové opojení, tabákové dutinky atp. Ale je tu i druhá stránka a to jsou drogy, do kterých můžem jednodušše spadnout.

Není vždy podmínkou, že drogu poživá jen člověk, který je v depresích či psychicky se sebou nevyrovnaný. Podle mého se rozmohl trend, že drogy lidi prostě používají jako nový druh zábavy. Celkem to nechápu a proto USE YOUR BRAIN. Přiznávám, sama jsem zkusila nejrůznější věci od alkoholu až po nějaké prášky. Stydím se a věk mě neomlouvá. Bylo mi 16 a mohla jsem mít rozum, ha.
"Až jednou budeš chtít vyzkoušet drogu, která vede k závislosti. Přemýšlej napřed! Uvědom si, že každá zábava má své meze a následky. I ty můžeš dopadnout jako tito lidé."

Božská deštivá sobota

12. května 2013 v 8:49

I ♥ shopping...

A kdo ne, že ? Přece jenom jsme jen ženy, které tak zbožňují nakupovaní. Jako jo, znám pár holek, co nakupovanání nemají rády, ale to už jsou vyjímky. Ano, byla jsem včera utratit peníze za potřebné věci, jak už napovídá nadpis. Shopping jsem plánovala už od pondělka a sním jsem ortravovala i mého tátu ať mě odveze do Č. Budějovic. Říkávám vám, že na mě lidi koukali jak kdybych přijela z Marsu. Nemám to ráda, pak nevím jestli se člověku líbím, nebo ne, či jsem někde špinavá.

Kmen domorodců Waka, Waka

10. května 2013 v 14:15

My máme hlad...

Čůste, tak jako každý rok se na naší šklole koná Majáles. Myslím, že se dělá skoro na všech školách, takže určitě nemusím rozvádět oč jde. Letošní téma bylo civilizace, načež si naše třída zvolila jít za domorodce. Přesnější řečeno za domorodce z jihoafrického kmenu Waka, Waka. Přiznávám, okopírovali jsme celou scénku včetně kostýmů z jedno videa, které najdete TU. I když jsme celou scénu nacvičovali teprve od včerejška, tak musím uznat, že se nám to celkem povedlo. Sice jsme za vystoupení nedostali žádnou cenu, ale za to jsme obdrželi jako jediná třída diplom za nejlepší motto celého majálesu. naše motto znělo: My máme hlad! Až se objeví nějké fotky, hned je sem postnu.
Koná se na vaší škole také Majáles ?


Celkem jsem vytočená, že skrz majáles jsem si oddělala pěkně boty. Měla jsem na sobě mé nejoblíbenější balerínky, jinže venku pršelo a mně se uplně nacucaly vodou. Takžejsem do nich nacpala noviny a modlím se ať přežojou. Jinak si můžu říci R.I.P měla jsem vás ráda.

MS na facebooku

7. května 2013 v 16:15

čauahojnazdar...

Ahoj, myslím, že po dnešním článku si o mně budete myslet jak jsem na hlavu. Celkem mě už štvou ty statůsky a komentíčky na facebooku o mistráku. Jak ten fandí támhletomu, jak naši prohrávají nebo jací soupeři jsou blbci. Určitě mě to zajímá. Ano, sport mám ráda, ale jediné co nesnáším jsou rozumy od "znalců". Nejvíc mají hubu plnou keců ti, kteří se na hokej nepodívají jak je rok dlouhý a pak jsou chytří jak opice. Jo, tadle ta vlastenecká euforie je se vším, jak už s olympiádou nebo fotbalem. Určitě by každého zajímalo, kdybych si dávala statusy o cyklistickém závodu a kdo je zrovna ve vedení. Opravdu, lidská hloupost mě nikdy nepřestane udivovat. Jinak, kdyby někdo chtěl namítat, že mým článkem stejně nic nezměním, tak dávno už to vím. Jen jsem si někde chtěla vybít vztek a blog je k tomu dobré místo.
Co máte máte dnes a zítra v plánu ??

Ahoj, říkejte mi výsosti

5. května 2013 v 12:29

Chllin' day...

Ahojte známí i neznámí návštěvníci. Dneska se mám fajn, což se divím, jelikož jsem naspala jen dvě hodiny. Převalovala jsem se u televize a koukala na music game. Pěkně vyzmrděná debilita a moderátorka ?? Pche, chvílemi jsem myslela, že se zvednu a milou televizi prohodím oknem. Mohlo být cca 7:30 a já už si lezu z posltele. WTF ?? Při neděli ?? Kde to jsme ?? Hm, tak jsem se šla milostivě umýt, upravit. Upravit u mě znamená vlasy, napatlat si na sebe paštiku a vymalovat oči, však to znáte, ne. Poté, co se vždy takto upravím, tak si musím udělat fotečku. Při nějaké hezké fotce, kde si myslím, že mi to fakt sluší se rozplývám jak nad novorozenětem a musím si ji hned postnout na faceboočík.
Chodíte o víkendu upravení, i když víte, že budete doma ?

Zapálím si cigaretu a přeji si, ať je svět pryč

4. května 2013 v 19:49

Light a cigarette and wish the world away...

Chčest (slušné pozdravy se mi nějak příčí), předem zvolávám velkou omluvu za mou neaktivitu. Nějak mě opustila blogová múza, se kterou buduji tento web a nebo si řekněme upřímně jsem líná. Ano, jsem líná jak to prase. Nic mě nebaví, nechce se mi chodit mezi lidi, a když už mezi ně vlezu, tak stejně kouřim nebo chlastam, pokud teda nejsem zalezlá doma a nečtu nějakou knížku. A vůbec, mám tak dojebanou náladu, že si přijdu jak kdybych se pomalounku uzavírala do sebe. nejšťastnější jsem, když si můžu sednout do křesla, dát sluchátka do uší s kvalitní hudbou a jn tak přemýšlet. Asi jsem blázen. Pomoc potřebuju psychiatra. Vidím to tak, že se vám sem tak budu měsíc svěřovat a pak zase na blog uplně zanevřu.
Co vám pomáhá na špatnou náladu ?

Lidu jak kdyby se hrálo NHL

4. února 2013 v 16:22

Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se...

Tak jo, včera jsem se přece jenom dokopala a na ten hokej šla, stejně co doma. Jako malá jsem už pár zápasů absolvovala, protože můj táta je bývalý hokejista, takže už vím, co od hokeje očekávat, ale řeknu vám, že takhle vyhrocenej zápas jsem už dlouho neviděla. Náš stadion byl celý zaplněný, což je co říct. Město jednou žilo, lidu jak při utkání v NHL. Hrál Vimperk proti Českým Budějovicům. Po první třetině vedli Budějci 1:0, ale v druhém poločaše naši Vimperští vyrovnali.Domácí fanoušci (Vimperk) byli opravdu přísní, protože tam řvali na hostující hráče slova typy ty č*r*ku, co zas děláš, b*z*r*n*e, počkej venku. To my měli strach a radši jsme se uklidili do hospody na pvo. Dopili a přišli akorát na konec třetí třetiny bylo to 2:2 nakonec jsem dali góla a pak dalšího, takže to skončilo výhrou 4:2 pro Vimperk. Budějští, byli tací, že si s protějštím družstvem nepodali ani ruku, což mě docela nasralo, že jsem tam po nich s ostatníma řvala nebreč.
Na jaké zápasy chodíte radši, fotbalové či hokejové ?

Dam dadi do

3. února 2013 v 10:31
Boha, jsem tak znuděná z toho prodlouženého víkendu a při představě, že zítra opět musím do ústavu, je to ještě horší. Fuck, vůbec se mi nic nechce dělat, stejně jako včera. Jediné, co jsem zvládla včera bylo, že jsem od jedné hodiny spala do půl páté a dívala se na Disney channel. No a co. V TV nic nedávali a neříkejte, že vy se občas taky nepodíváte. Večer jsem byla na hodinku venku a vůbec mě to nebavilo. Unaveností jsem nemohla ani mluvit. Takže jsem jen seděla, zívala a kouřila. Džíjéh, to byla zábava. Dneska bych se měla učit to na co jsem se vykašlala o týdnu hájení (učitelé nezkouší, protože máte uzavřené známky). Hm..cca 10 hodin z ekonomiky, no proč ne. Stejnak se na to vykašlu a nechám si dát za fünf. Suprise, madafaka. Dneska bych měla jít na hokej, ale taky se mi nikam nechce. Upravovat se a oblíkat. To radši zůstanu doma. Ať žije lenost lvl 999.
Chce se vám po prodlouženém víkendu do školy ??

Friends

2. února 2013 v 9:59

Night wih my friend...

Čůs. Hm, hm, o čem vám dnes budu psát ?? Áno, o pátku jak jsem byla opět v místním klubu. Fuck, jsem tam nějak často. Včera jsem se tam potkala s mým dlouholetým kamarádem. Byly doby, kdy jsme byli fakt nerozluční a nejlepší fellové. Každý den spolu, každý pátek někde u flašky. To on mě všechno naučil. Shit, to moc k chlubení není. Nevermind. Sedím vám takhle u stolu s kamarádkami a najednou vidím jeho. Nešla jsem k němu, počkala jsem si až přiijde on a pozdraví. Taky že přišel. Hned jak se mám, tadyto támhleto a co škola. Sedíme, povídáme, přitom jsme si navzájem kradli pití a cigarety (to už k nám patří). Pak jsem si šla zatancovat s kamarádkama, to ale přišel i kamarád, takže jsem tancovala s ním. No my spíš netancujem, ale překřikujeme se u refrénu, děláme na sebe různé pózy nebo pogujeme přes celý parket a lidi jsou z nás uplně naštvaní. Haha, to je na tom ta největší sranda. Jinak ve čtvrtek vysvědčení. Jsem spokojená, protože jsem prolezla. Yes.Ale co mě naštvalo na čtvrtku nejvíce, tak to bylo to, že jsme tam museli být až do půl třetí. Naše ředitelka totiž vyloženě zatrhla, aby jsme končili dříve, prý jsme měli v tomto poletí moc volných dnů.
Máte taky dobrého či nejlepšího kamaráda ??

Sex over night

1. února 2013 v 10:22

Fuck stres, have a sex...

Včera venku jsem s lidmi měla celkem zajímavé téma a to sex na jednu noc. Určitě skoro každý z nás chodí v pátek do nějakého baru či klubu, kde se dějou sexuální hrátky na záchchodech či za klubem. Už se mi stalo několikrát, že nějaký kluk se mě snažil opít a pak si zadupat. Jinže já nebyla tolik opilá, abych řekla jo. Sama ani nevím jak bych se k tomu postavila, kdybych byla KO. První situace: sedíš si takhle u stolu se svými fellami. Najednou uvidíš pěkného kluka. Oh my god, je prostě úžasný. Házíte na sebe pohledy, úsměvy, atd., atd. Najednou se osmělý, přijde za tebou, pozve na pár drinků, panáčků. Ano, opije vás. Pak vás zatáhne na wc či ven. His "pýnis" feels great. Druhá situace: Paříš s fellami. Panákujete, drinkujete a tancujete. Je vám skvěle. Najednou tě uvidí kluk. Přijde za tebou. Nepůjdeš se mnou na panáka ?? Fuck, je fakt pěkný. Jasné pijete, tancujete, takové si sexy pózy, atd. atd. Bum a tež jdete na na ono místo. Nevím, takhle přibližně jsem to zažila já, ale může se vám to zdát dosti skreslené, žejo. No nevadí.
Šli by jste do sexu na jednu noc a co si o tom myslíte ??

Hospodský vymetač

29. ledna 2013 v 19:00

Blowjob is better than no job...

Čaute, projíždím vám lehkomyslně blogy sem a tam. Najednou vidím článek s dnešním datumem. Kliknu na nadpis, protože mě strašně zajímalo co to bude za story. Hm...po přečtení jsem se uplně zděsila. Čtrnáctiletá holčina popisuje jak se jí nelíbí její sval na stehně. Prý chce jen zhubnout a né být svalnatá. Ano, chápete správně zas ty blogy s jídelníčky. Sjíždím, sjíždím jídelníček. Koukám copak dneska snědla (dejme tomu, že tam byl jen křupavý chléb a další utrejchy. Nepamatuji se, co už jedla). Nadtímto jsem se vážně pozastavila, protože v jedné ruce jsem držela dva kedry (chleby) namazané tatarkou. Říkám si Evuno, ty jsi vážně dobytek. Každá druhá se v dnešní době snaží být hubená a ty se tady přecpáváš jak největší čuně. A teď k nadpisu. Odpoledna jsem koukala na YT na Ano, Šéfe. Je nepodstatné popis dané restaurace z Liberce. Hlavní je, že podnik vedla retardovaná vedoucí. Nevím, jestli svojí demenci skrývala pouhou pózou nebo to byla jen recese. Na natáčení si vezme tričko s nápisem BLOWJOB IS BETTER THAN NO JOB (kouření p*nisů je lepší, než žádná práce). Copak ji kurde nikdo neřekl, co ten nápis znamená ?? Strašně mě to pobavilo. Jestli to chcete vidět tak ZDE, čtyřicátásedmá minuta. Haha dneska o mně a o jednom spolužákovi učitelka pronesla, že všichni učetele o nás ví jací jsme hospodský vymetači. Podívali jsme se tak na sebe a začali jsme se jen smát.
Co říkáte na blogy o hubnutí ??

Suck alcohol!

28. ledna 2013 v 21:19

Stop get drunk, ichbincarlo...

Ahojte, nadpis odpovídá všemu. Zchlastat se ve všední dokážu jen já. Obyčejně jsem šla ven za kámoškou na cígo pokecat atd. Jinže ona měla narozky, pozvala mě k sobě. Wow, pozvala mě k sobě. Byla tam už jiná kámoška a prý chceš víno ?? Né, né. Suck, povolila jsem. Vypili jsme asi flašku a půl ve třech. Jakože dobrý, mám nějak divně horký obličej. Čumím do blba. Že aké záseky jak kdyby si člověk zahulil. Dneska ve škole jsme měli dlouhou, až do čtvrt na pět. Awful. Myslela jsem, že umřu. Načež jako poslední dvouhodinovky jsme měli tělák. Opět jsme se pohádala s mojí tělocvikářkou. Byste nevěřili jaká je ona nepříjemná. přijde za mnou a říká mi, že budu mít rozvičku. (Prýže jsem necvičila minulý tělocvik). Tak já na ní, že to nebudu dělat. Zvopakovala jsem jí to snad třikrát jak řáchlá. Hahaha, prý to měl být jen vtip. Já na ni a to mělo být jako vtipné ?? Bože ty jsi tak protivná, odpověděla nepříjemnám tónem. Tak já na ní nápodobně. A to už jenom řvala nebuď drzá!
Jaký jste měli den ??

Party in da tomorrow

26. ledna 2013 v 15:30

Já miluju život, život miluje mě...

Zdravím. Včera jsem si zas po dlouhé době vyrazila s kámoškami. Původně jsme měli skončit jen někde v nějakym baru, ale všude bylo obsazeno nebo nám nenalili (není mi ještě 18 a jsou nové zákony). Takže jediný klub v našem městě to jistil. Ještě před tím, než jsme vlezli na diskotéku, zastavili jsme se na bowlingu. Přišla barmanka: ,, Děvčata, co si dáte ??" Hah, jsme si mysleleli jak nám naleje. ,,No my by jssme si dali dvě piva do pětky a sprite s bilým. decici" barmanka se tak po nás podívala a takové: ,, Máte občanky ??" Kámoška ji měla, takže suveréně vytáhla, bo jí je už 18 a my jsme prostě řekli, že ji nemáme. Neprošlo to, takže obyč minerákla. Když jsme odcházeli do klubu (Calypso), tak jsme přes celý bowl zařvali že je k*n*a plesnivá, aby se s jejíma občanka taky už n*p*s*a*a. V*j*b*t to tam. V calyspu jsme se pěkně zrušili. Začali jsme B52 (hořící absinth), melounovýma vodkama, pivem s brčkem a vodky, rumy. Sedíme vám tam a zachvíli se přihrnou takoví dva týpci. Prý, že si sednou jen na 5 minutek. Hah, to jo. Beztak nás na něco pozvete, jsem si říkala v hlavě. Pochvíli jsi jeden z nich ke mně přisedl a povídá. Jestli hulíme, že je to taková omluva, že si k nám sedli. Otočím se na holky a říkám: ,,Hulíme ??" Oni že ne. ,,Tak prý nehulíme" povídám tomu vedle mě. Kámoška už ve výtlemu, protože občas si jointa dáme. Pořád byl dotěrný, tak mu povídám: ,,Že jako omluva by se mi hodilo cígo." Koukal na mě jak z jara, pochvíli vytáhl krabičku a říká: ,, Mám, málo" Přitom tam měl tři cigarety. Tak jsem se na něj tak podívala a řvu na něj: ,,Tak se p*j*b." Odešel a šel se vypálit s kamarádem. Ahaha a kámošky se smáli jak blbý.
Co jste dělali vy v pátek ??

Proč nadpis, když ho nemůžu vymyslet ?

24. ledna 2013 v 17:15

I would to go tomorrowland...

Sééérus, moji milí záletníci blogu. Včera jsem nepřidala, žádný můj chytrý kec, protože jsem si musela doopravovat desky na PEKY (písemná elektronická klávesnice). Trapný předmět, kde se učíte psát všemi deseti. No deseti už umím psát, teď spíše píšeme objednávky, nabídky a další pičačinky. Asi vám došlo, že do desek pak zakládáme napsané tiskopisy. Chybělo mi 10 hodin. Že aký oprus. Nikomu nepřeji. Znáte takovou tu hudbu, co se jí říká elektro ? Mixuje se s housem či popem. Tento styl je nejvíce rozšířený v Nizozemí, v Americe a já nevím kde ještě. Přijde mi, že se na tenhle styl dá dost dobře vyblbnout. Bože jak já bych chtěla na tomorrowland.
Jaký je váš oblíbený styl ??

Zlostná

22. ledna 2013 v 16:30

Maybe i am spoiled misfit...

Zduřte. Úvodem bych chtěla napsat, že všichni kluci jsou stejná hovada.každej je tak děsně předvídatelnej a beznápadu.. Ojebávají (promiňte mi ten výraz) jak by se takhle nechovali, nikdy by vám to neudělali. Přitom, když přijde na onu věc, každý se k tomu postaví stejně. hezky chlácholí a já jim vždy na to skočím. Budu asi lesba a bude mi fajn. Uff, vyvztekaná. Můžem pokračovat. Dneska od rána se cítím jak kdybych na něčem frčela. Ve škole hyperaktivní jak nikdy jindy. Z každého jsem si dělala srandu nebo mu nadávalá jaká je to p*č* ztuchlá. A teď ?? Jak kdyby něco jako dojezd. Unavená, protivná, když se s někým bavím hned ho posílám pryč.Tež jsem byla hladová, protože jsem od rána nejedla. Přišla jsem ze školy domů hladová, že jsem si sama musela uvařit. Ach jak já to nenávidím.
Umíte vařit?? Co vám jde nejlépe uvařit ??

Pondělí a já slavím ?? Votdefak

21. ledna 2013 v 19:34

Child of happines...

Guten Tág (zkuste si to říci v retardovaném přízvuku), chcete vědět jak slavím při pondělku ?? Uplně jednoduše. Dneska jsem nehákovala, ale chtěla jsem jak už bylo řečeno v předchozím článku. Vedu totiž FIF (fiktivní firmu) a vůbec mi to nejde, jsem děsný chaotik. Zkrz tuten dvouhodinový předmět jsem chtěla hákovat. Psala jsem včera ještě kámošce, aby to převzala za mě. Psala, prýže neví jestli půjde do školy. Oh fuck, dobře připravím jsi podklady, aby mý zaměstnanci mohli pracovat v odděleních. Do školy jsem šla celá vystresovaná, že jsem letěla za profesorkou na onen předmět. Poradila, opravila a mohla jsem spokojeně pracovat. Suprise madafaka, šlo mi to a bavilo mě to. Že akou pochvalu jsem dostala. Prýže, když chci tak to jde. Bože, škrábě mi v krku. A proč se divím ?? když já blbá sežeru cestou ze školy snad půl metrový rampouch. Šak to není nic, minulý rok jsem například s kámoškou lízala sníh z hradem a to nám je tenhle rok už 18. Hm, leda tak papírově.
Tež máte rádi rampouchy ??

Neděle jsou stresující

20. ledna 2013 v 16:18

Must be strong, purposeful, seriously ??

Vážně každý musí být cílevedomý a silný ?? Zdá se mi, že si tydle vlastnosti poslední dobou vůbec nedávám. Pro něco se nadchnu a nedokážu to dotáhnout do konce. Vidím překážku a už to vzdávám. Uplně má slova jebem na to. Ve škole, v životě, prostě ve všem. Přijdu si tak slabá a vysílená. Všechno na mě padá a možná je to jeden z mnoha důvodu proč jsem se vrátila zase na blog. Potřebuju se vypsat, protože vím, že někdo mé problémy bude číst a poslouchat. Možná. Za to teď v mém životě nikdo. Každej myslí jen na sebe a já jsem přeci ta silná, které nic nikdy nevadilo, ale já mám taky city, vážně. Třeba zase prožívám jedno z mých depkařských obdobé. Kéž by. Jinak přes neděli jsem se zase nic nenaučila, nebaví mě to, nemám na to nervy, takže jak jinak háknu školu.
Už jste někdy hákovali školu ??
 
 

Reklama