Říjen 2013

Týden v kostce

25. října 2013 v 16:12 Kecy
Shits, shits and shits
Čaute, nevím jak to dělám, ale mám podezdření, že mě balí Vietnamec. Vedle školy máme obchůdek, který názýváme Diskont a v něm prodávají Vietnamci. Většinou na pokladně je takový malý, milý "vjetnamčík". Vždycky když mě spatří, tak ze mě nespustí oči a směje se na mě. Pfff, ale tento týden jsme šla sama do obchodu, podávám mu peníze a zas na mě koukal div by nespadl do komatu, bože. A jak se smál, tak jsem mu hodila též jeden úsměv, aby byl šťastný. Sice trapný příběh, ale já se musela podělit, ahaha.

Week starts

21. října 2013 v 17:01 Kecy

Langweilig Montag

Dobré odpoledne, vážně bych nečekala, že se mi ozve ten kluk z pátečního depa. Probudím se v neděli ráno a zpráva na fb ve stylu: Ahoj, možná si mě pamatuješ z pátka. Mohl bych mít na tebe prosbu ?? Jakože wtf ?? Jaká prosba ?? Však v pohodě. v klidu, né ? Odepsala jsem mu, že pamatuji a můžeš. Celý den uplně na trní, co to k sakru může být. S kámoškou jsme to furt prodiskutovávaly a vůbec netušily. Hm, pozdě večer odepsal, že by jako chtěl kontakt na naší blonďatou kámošku a že by si chtěl se mnou psát. Dal mi svoje číslo a za to napsal, že vůbec není takový jak se v pátek předvedl. Ahahaha, bože, ty jsi tak trapný. Mi je to jedno, co děláš. Hlavněže nejsi takový, ale přitom jsi fotbalista. To už vysvětluje vše. (Fotbalisti jsou totiž nacítění z*r*i všichni). No tak jako, psala jsem si s ním, vo tom žádná. Stejně zachvíli šel spát, takže fuck it!
Máte rádi nacítené lidi ??

Time to party, cause it's friday

19. října 2013 v 11:38 Kecy

Karma is bitch!

Zdravím. Tak jaký jste měli pátek, respektive, co jste při něm dělali ? Třeba pro mě poslední dobou pátky znamenají "TIME TO PARTY" a včerejšek nebyl vyjímkou. Úpravy jsem tentokrát měla sfouklé rychle, což se divím. To bude tím, že jsem ještě pospíchala do baru na pivo, haha. Vejdu do našeho #megaultrahipersuper klubu, kde je pokaždý nuda, pokud se neztřískáte jak ten zelený mužik. Hned jsem věděla jak to tu bude zabité. Taky, že jo. Do nějaké jedné hodiny jsem zívala jak magor, lila do sebe piva, které jsem míchala s ibalginy.
Jaký jste měli vy pátek ??

Nehodná

17. října 2013 v 19:26 Kecy

Don't háking and be kind

Ahoj, chtěla bych se s vámi podělit o dvě věci, které se událi dneska. Jsem z nich vydřená jak malé dětsko, teda jen z jedné a to jako hardcorově. Takže začnu tou, ze které se cejtim jak malá sviňka. O prázdninách jsem měla takový úlet s jedním klukem. No úlet, spíš on mi kecal "fstach" a já napřed nevěřila a pak uplně věřila. Fajne, pěkný byl aj kámoška mi ho záviděla. Dneska jsme seděly a hákovaly (mimochodem dnešní druhá věc, o které se ještě budu zmiňovat) s kámoškami. Ukazovali jsme si kluky, se kterými jsme něco měli a té jedné povídám: "hele, tak si ho přidej, on je magor." Fajne, přidala si ho. Nakecala mu uplné blbosti a on jak magorní tomu věří. A podle toho, co říkala kámoška, čeká od toho trojku. Myslím, že to zní jak plán. Až mě zas po měsíci uvidí, tak radši uteče, ahahahaha.

Letem světem

15. října 2013 v 20:40 Kecy

Bitches, bitches everywhere.

Jako slušnost by bylo nejspíše sem hodit nějakou kulantní omluvu, za moji neaktivitu po dobu prázdnin. Omlouvám se, ale neměla jsem vůbec čas, brigáda a pak divoké párty, které já tuze ráda. Damn a kdo ne, že ? A druhá věc je ta, proč se sem vůbec vracím, že se potřebuji festně, ale vážně festně vypsat. Od konce prázdnin mám hlavu plnou myšlenek a nevím jak to ventilovat. Ano, ventiluji své pocity kámoškám, ale myslím, že to moc nechápou. Předem se omlouvám za mé články, kde si asi vyloženě budu stěžovat. Nééé kecám, chci to tu zas rozjet ve velkém, ale pro začátek si musím teochu vylít srdéčko nebo jak bych to nazvala.