Únor 2013

Lidu jak kdyby se hrálo NHL

4. února 2013 v 16:22 Kecy

Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se...

Tak jo, včera jsem se přece jenom dokopala a na ten hokej šla, stejně co doma. Jako malá jsem už pár zápasů absolvovala, protože můj táta je bývalý hokejista, takže už vím, co od hokeje očekávat, ale řeknu vám, že takhle vyhrocenej zápas jsem už dlouho neviděla. Náš stadion byl celý zaplněný, což je co říct. Město jednou žilo, lidu jak při utkání v NHL. Hrál Vimperk proti Českým Budějovicům. Po první třetině vedli Budějci 1:0, ale v druhém poločaše naši Vimperští vyrovnali.Domácí fanoušci (Vimperk) byli opravdu přísní, protože tam řvali na hostující hráče slova typy ty č*r*ku, co zas děláš, b*z*r*n*e, počkej venku. To my měli strach a radši jsme se uklidili do hospody na pvo. Dopili a přišli akorát na konec třetí třetiny bylo to 2:2 nakonec jsem dali góla a pak dalšího, takže to skončilo výhrou 4:2 pro Vimperk. Budějští, byli tací, že si s protějštím družstvem nepodali ani ruku, což mě docela nasralo, že jsem tam po nich s ostatníma řvala nebreč.
Na jaké zápasy chodíte radši, fotbalové či hokejové ?

Dam dadi do

3. února 2013 v 10:31 Kecy
Boha, jsem tak znuděná z toho prodlouženého víkendu a při představě, že zítra opět musím do ústavu, je to ještě horší. Fuck, vůbec se mi nic nechce dělat, stejně jako včera. Jediné, co jsem zvládla včera bylo, že jsem od jedné hodiny spala do půl páté a dívala se na Disney channel. No a co. V TV nic nedávali a neříkejte, že vy se občas taky nepodíváte. Večer jsem byla na hodinku venku a vůbec mě to nebavilo. Unaveností jsem nemohla ani mluvit. Takže jsem jen seděla, zívala a kouřila. Džíjéh, to byla zábava. Dneska bych se měla učit to na co jsem se vykašlala o týdnu hájení (učitelé nezkouší, protože máte uzavřené známky). Hm..cca 10 hodin z ekonomiky, no proč ne. Stejnak se na to vykašlu a nechám si dát za fünf. Suprise, madafaka. Dneska bych měla jít na hokej, ale taky se mi nikam nechce. Upravovat se a oblíkat. To radši zůstanu doma. Ať žije lenost lvl 999.
Chce se vám po prodlouženém víkendu do školy ??

Friends

2. února 2013 v 9:59 Kecy

Night wih my friend...

Čůs. Hm, hm, o čem vám dnes budu psát ?? Áno, o pátku jak jsem byla opět v místním klubu. Fuck, jsem tam nějak často. Včera jsem se tam potkala s mým dlouholetým kamarádem. Byly doby, kdy jsme byli fakt nerozluční a nejlepší fellové. Každý den spolu, každý pátek někde u flašky. To on mě všechno naučil. Shit, to moc k chlubení není. Nevermind. Sedím vám takhle u stolu s kamarádkami a najednou vidím jeho. Nešla jsem k němu, počkala jsem si až přiijde on a pozdraví. Taky že přišel. Hned jak se mám, tadyto támhleto a co škola. Sedíme, povídáme, přitom jsme si navzájem kradli pití a cigarety (to už k nám patří). Pak jsem si šla zatancovat s kamarádkama, to ale přišel i kamarád, takže jsem tancovala s ním. No my spíš netancujem, ale překřikujeme se u refrénu, děláme na sebe různé pózy nebo pogujeme přes celý parket a lidi jsou z nás uplně naštvaní. Haha, to je na tom ta největší sranda. Jinak ve čtvrtek vysvědčení. Jsem spokojená, protože jsem prolezla. Yes.Ale co mě naštvalo na čtvrtku nejvíce, tak to bylo to, že jsme tam museli být až do půl třetí. Naše ředitelka totiž vyloženě zatrhla, aby jsme končili dříve, prý jsme měli v tomto poletí moc volných dnů.
Máte taky dobrého či nejlepšího kamaráda ??

Sex over night

1. února 2013 v 10:22 Kecy

Fuck stres, have a sex...

Včera venku jsem s lidmi měla celkem zajímavé téma a to sex na jednu noc. Určitě skoro každý z nás chodí v pátek do nějakého baru či klubu, kde se dějou sexuální hrátky na záchchodech či za klubem. Už se mi stalo několikrát, že nějaký kluk se mě snažil opít a pak si zadupat. Jinže já nebyla tolik opilá, abych řekla jo. Sama ani nevím jak bych se k tomu postavila, kdybych byla KO. První situace: sedíš si takhle u stolu se svými fellami. Najednou uvidíš pěkného kluka. Oh my god, je prostě úžasný. Házíte na sebe pohledy, úsměvy, atd., atd. Najednou se osmělý, přijde za tebou, pozve na pár drinků, panáčků. Ano, opije vás. Pak vás zatáhne na wc či ven. His "pýnis" feels great. Druhá situace: Paříš s fellami. Panákujete, drinkujete a tancujete. Je vám skvěle. Najednou tě uvidí kluk. Přijde za tebou. Nepůjdeš se mnou na panáka ?? Fuck, je fakt pěkný. Jasné pijete, tancujete, takové si sexy pózy, atd. atd. Bum a tež jdete na na ono místo. Nevím, takhle přibližně jsem to zažila já, ale může se vám to zdát dosti skreslené, žejo. No nevadí.
Šli by jste do sexu na jednu noc a co si o tom myslíte ??