Leden 2013

Outfit 0.2

30. ledna 2013 v 16:00 Outfits
Zdravím vás, dneska jsem si pro vás připravila pár outfitů, protože jsem je měla uložené v galerii blogu. Outfity jsem se už chytala dřív zveřejnit, ale pořád nějak na ně nebyl čas. Takže teď přicházejí na scénu.
Který se vám líbí nejvíce ??

Hospodský vymetač

29. ledna 2013 v 19:00 Kecy

Blowjob is better than no job...

Čaute, projíždím vám lehkomyslně blogy sem a tam. Najednou vidím článek s dnešním datumem. Kliknu na nadpis, protože mě strašně zajímalo co to bude za story. Hm...po přečtení jsem se uplně zděsila. Čtrnáctiletá holčina popisuje jak se jí nelíbí její sval na stehně. Prý chce jen zhubnout a né být svalnatá. Ano, chápete správně zas ty blogy s jídelníčky. Sjíždím, sjíždím jídelníček. Koukám copak dneska snědla (dejme tomu, že tam byl jen křupavý chléb a další utrejchy. Nepamatuji se, co už jedla). Nadtímto jsem se vážně pozastavila, protože v jedné ruce jsem držela dva kedry (chleby) namazané tatarkou. Říkám si Evuno, ty jsi vážně dobytek. Každá druhá se v dnešní době snaží být hubená a ty se tady přecpáváš jak největší čuně. A teď k nadpisu. Odpoledna jsem koukala na YT na Ano, Šéfe. Je nepodstatné popis dané restaurace z Liberce. Hlavní je, že podnik vedla retardovaná vedoucí. Nevím, jestli svojí demenci skrývala pouhou pózou nebo to byla jen recese. Na natáčení si vezme tričko s nápisem BLOWJOB IS BETTER THAN NO JOB (kouření p*nisů je lepší, než žádná práce). Copak ji kurde nikdo neřekl, co ten nápis znamená ?? Strašně mě to pobavilo. Jestli to chcete vidět tak ZDE, čtyřicátásedmá minuta. Haha dneska o mně a o jednom spolužákovi učitelka pronesla, že všichni učetele o nás ví jací jsme hospodský vymetači. Podívali jsme se tak na sebe a začali jsme se jen smát.
Co říkáte na blogy o hubnutí ??

Suck alcohol!

28. ledna 2013 v 21:19 Kecy

Stop get drunk, ichbincarlo...

Ahojte, nadpis odpovídá všemu. Zchlastat se ve všední dokážu jen já. Obyčejně jsem šla ven za kámoškou na cígo pokecat atd. Jinže ona měla narozky, pozvala mě k sobě. Wow, pozvala mě k sobě. Byla tam už jiná kámoška a prý chceš víno ?? Né, né. Suck, povolila jsem. Vypili jsme asi flašku a půl ve třech. Jakože dobrý, mám nějak divně horký obličej. Čumím do blba. Že aké záseky jak kdyby si člověk zahulil. Dneska ve škole jsme měli dlouhou, až do čtvrt na pět. Awful. Myslela jsem, že umřu. Načež jako poslední dvouhodinovky jsme měli tělák. Opět jsme se pohádala s mojí tělocvikářkou. Byste nevěřili jaká je ona nepříjemná. přijde za mnou a říká mi, že budu mít rozvičku. (Prýže jsem necvičila minulý tělocvik). Tak já na ní, že to nebudu dělat. Zvopakovala jsem jí to snad třikrát jak řáchlá. Hahaha, prý to měl být jen vtip. Já na ni a to mělo být jako vtipné ?? Bože ty jsi tak protivná, odpověděla nepříjemnám tónem. Tak já na ní nápodobně. A to už jenom řvala nebuď drzá!
Jaký jste měli den ??

Tutorial - Ombré & Galaxy nails

27. ledna 2013 v 18:44 Inspiration
Tak jo, zrovna jsem cestovala mým blogem a projíždím jaké tu mám rubriky (sama nevím, co jsem si tu za rubriky založila). takže přináším dva tutoriály na nehty. Sice jsou v němčině, ale myslím že tomu porozumí i člověk, který němčinu nikdy neslyšel, protože si může domýšlet. Tak jdeme na to. Chápu, že tento styl vypadá lépe na gelákách jako to má tato holčina než na přírodních nehtech. Doufám, že jste pochopili.

Party in da tomorrow

26. ledna 2013 v 15:30 Kecy

Já miluju život, život miluje mě...

Zdravím. Včera jsem si zas po dlouhé době vyrazila s kámoškami. Původně jsme měli skončit jen někde v nějakym baru, ale všude bylo obsazeno nebo nám nenalili (není mi ještě 18 a jsou nové zákony). Takže jediný klub v našem městě to jistil. Ještě před tím, než jsme vlezli na diskotéku, zastavili jsme se na bowlingu. Přišla barmanka: ,, Děvčata, co si dáte ??" Hah, jsme si mysleleli jak nám naleje. ,,No my by jssme si dali dvě piva do pětky a sprite s bilým. decici" barmanka se tak po nás podívala a takové: ,, Máte občanky ??" Kámoška ji měla, takže suveréně vytáhla, bo jí je už 18 a my jsme prostě řekli, že ji nemáme. Neprošlo to, takže obyč minerákla. Když jsme odcházeli do klubu (Calypso), tak jsme přes celý bowl zařvali že je k*n*a plesnivá, aby se s jejíma občanka taky už n*p*s*a*a. V*j*b*t to tam. V calyspu jsme se pěkně zrušili. Začali jsme B52 (hořící absinth), melounovýma vodkama, pivem s brčkem a vodky, rumy. Sedíme vám tam a zachvíli se přihrnou takoví dva týpci. Prý, že si sednou jen na 5 minutek. Hah, to jo. Beztak nás na něco pozvete, jsem si říkala v hlavě. Pochvíli jsi jeden z nich ke mně přisedl a povídá. Jestli hulíme, že je to taková omluva, že si k nám sedli. Otočím se na holky a říkám: ,,Hulíme ??" Oni že ne. ,,Tak prý nehulíme" povídám tomu vedle mě. Kámoška už ve výtlemu, protože občas si jointa dáme. Pořád byl dotěrný, tak mu povídám: ,,Že jako omluva by se mi hodilo cígo." Koukal na mě jak z jara, pochvíli vytáhl krabičku a říká: ,, Mám, málo" Přitom tam měl tři cigarety. Tak jsem se na něj tak podívala a řvu na něj: ,,Tak se p*j*b." Odešel a šel se vypálit s kamarádem. Ahaha a kámošky se smáli jak blbý.
Co jste dělali vy v pátek ??

Playlist - Mých 12 TOP_ 0.3

25. ledna 2013 v 16:45 hudební
Ahoj, takže vám opětpřináším playlist s mými top 12nácti píničkami za měsíc lened. Doufám, že se vám nějaká písnička bude aspoň líbit.

Proč nadpis, když ho nemůžu vymyslet ?

24. ledna 2013 v 17:15 Kecy

I would to go tomorrowland...

Sééérus, moji milí záletníci blogu. Včera jsem nepřidala, žádný můj chytrý kec, protože jsem si musela doopravovat desky na PEKY (písemná elektronická klávesnice). Trapný předmět, kde se učíte psát všemi deseti. No deseti už umím psát, teď spíše píšeme objednávky, nabídky a další pičačinky. Asi vám došlo, že do desek pak zakládáme napsané tiskopisy. Chybělo mi 10 hodin. Že aký oprus. Nikomu nepřeji. Znáte takovou tu hudbu, co se jí říká elektro ? Mixuje se s housem či popem. Tento styl je nejvíce rozšířený v Nizozemí, v Americe a já nevím kde ještě. Přijde mi, že se na tenhle styl dá dost dobře vyblbnout. Bože jak já bych chtěla na tomorrowland.
Jaký je váš oblíbený styl ??

Lay 0.4

23. ledna 2013 v 14:14 Layouty
Název: American bitch
Vyrobil: Tatiana.Lensky
Spokojenost: 80%
Líbí se vám ???
Btw: pro zobrazení dejte-> LEVÉ TLAČÍTKO MYŠI - ZOBRAZIT OBRÁZEK

Zlostná

22. ledna 2013 v 16:30 Kecy

Maybe i am spoiled misfit...

Zduřte. Úvodem bych chtěla napsat, že všichni kluci jsou stejná hovada.každej je tak děsně předvídatelnej a beznápadu.. Ojebávají (promiňte mi ten výraz) jak by se takhle nechovali, nikdy by vám to neudělali. Přitom, když přijde na onu věc, každý se k tomu postaví stejně. hezky chlácholí a já jim vždy na to skočím. Budu asi lesba a bude mi fajn. Uff, vyvztekaná. Můžem pokračovat. Dneska od rána se cítím jak kdybych na něčem frčela. Ve škole hyperaktivní jak nikdy jindy. Z každého jsem si dělala srandu nebo mu nadávalá jaká je to p*č* ztuchlá. A teď ?? Jak kdyby něco jako dojezd. Unavená, protivná, když se s někým bavím hned ho posílám pryč.Tež jsem byla hladová, protože jsem od rána nejedla. Přišla jsem ze školy domů hladová, že jsem si sama musela uvařit. Ach jak já to nenávidím.
Umíte vařit?? Co vám jde nejlépe uvařit ??


Pondělí a já slavím ?? Votdefak

21. ledna 2013 v 19:34 Kecy

Child of happines...

Guten Tág (zkuste si to říci v retardovaném přízvuku), chcete vědět jak slavím při pondělku ?? Uplně jednoduše. Dneska jsem nehákovala, ale chtěla jsem jak už bylo řečeno v předchozím článku. Vedu totiž FIF (fiktivní firmu) a vůbec mi to nejde, jsem děsný chaotik. Zkrz tuten dvouhodinový předmět jsem chtěla hákovat. Psala jsem včera ještě kámošce, aby to převzala za mě. Psala, prýže neví jestli půjde do školy. Oh fuck, dobře připravím jsi podklady, aby mý zaměstnanci mohli pracovat v odděleních. Do školy jsem šla celá vystresovaná, že jsem letěla za profesorkou na onen předmět. Poradila, opravila a mohla jsem spokojeně pracovat. Suprise madafaka, šlo mi to a bavilo mě to. Že akou pochvalu jsem dostala. Prýže, když chci tak to jde. Bože, škrábě mi v krku. A proč se divím ?? když já blbá sežeru cestou ze školy snad půl metrový rampouch. Šak to není nic, minulý rok jsem například s kámoškou lízala sníh z hradem a to nám je tenhle rok už 18. Hm, leda tak papírově.
Tež máte rádi rampouchy ??