Prosinec 2012

Playlist - Mých 12 TOP_ 0.2

15. prosince 2012 v 10:11 hudební
Ahoj, takže vám opět přináším playlist s mými top 12nácti píničkami za měsíc prosinec. Doufám, že se vám nějaká písnička bude aspoň líbit.

So magic day - XII.XII.MMXII

12. prosince 2012 v 14:47 Kecy

Hi kids, ich bin carlo...

Tchüüs kindéér, včera se mi nic přispívat nechtělo, byla jsem totálně vyčerpaná a to počasí k tomu. Humus. Dneska na fakbůčku samé spamy o tom jak je děsně magický datum 12.12.2012. Oh god, může mi někdo říci, co je na tom tak děsně magické ?? Však to jsou jen stejné čísla u sebe, stejně jako bylo 11.11.2011 a stalo se něco vyjímečného ?? Tuším, že ne. In da šůle, to bylo totál hard. Psali jsem čtvrtletku ze slohu, útvar úvaha a téma JAK BYCH ZMĚNILA ŽIVOT VE MĚSTĚ, KDYBYCH BYLA STAROSTKOU. Psali jsme to přesně jak u maturity, všude ticho. vyšla mi z toho nehorázná blbost, takže se mohu modlit ať mám při nejhoršim za vier. Fuck, taky jsem zjistila, že víc potřebuju nové podprsenky, než nějaké fusekle, které zase dostanu pod pařez, aniž by se mě někdo zeptal zda-li je opravdu potřebuju. Šajzka je teď důležitější. Nevím čím je to možné, ale zas mi poporostly kozénky. Ach jo. Ještě před rokem hlásám jak bych chtěla větší a teď si připadám jak Pam. Andersons či Dolly Busters. Fuck it.
Jak jste se připravili na dnešní "magický" datum, štvali vás spamy také ??

Jak těžké je říci slovo promiň

10. prosince 2012 v 17:18 Kecy

I am sorry...

Krásný sneživý večer, zase se vám hlásím. Doufám, že tenhle týden budu mít už více času. Však vím, jak rádi čtete ty mé duchaplné články (joke). Dneska jsem po dlouhé době vypustila slovo promiň. Brrr, jak já to nesnáším. Vždy mě zavalí takový pocit poníženosti. Why ?? To sama ani nevím. Možná jsem až moc hrdá, každopádně omluva přijata a všechno ok. Sama jsem na toho dotyčného vyjela bezdůvodně a on za to nemohl. Ano, píši o tom dotyžném klukovi. Říkejme mu H. Jinak, dneska ve škole těžká nuda. Měla jsem až od druhé hodiny a totálně překopaný rozvrh než normálně. Hned, co jsem přišla do školy, čekala mě čtvrtletka z Aj. Doufám, že jsem to nepohnojila. I kdyby tak co ?? ještě mám 14 dní na opravu tak cca. Pfff..zítra musím na jeden předmět přinést koláž jako vánoční výkladní skříň. Fakt se mi chce střihat si produkty a lepit je lepidlem na papír jak na prvním stupni.
Dělá vám problém říci slovo promiň ??

Lay 0.3

9. prosince 2012 v 9:15 Layouty
Název: Winter is hier
Vyrobil: Tatiana.Lensky
Spokojenost: 50%
Líbí se vám ???
Btw: pro zobrazení dejte-> LEVÉ TLAČÍTKO MYŠI - ZOBRAZIT OBRÁZEK

Heute in da Passau

6. prosince 2012 v 19:00 Kecy

Time of shoping and a trip...

Dobrý večír, strašně se omlouvám, ale nemám čas. Učení, chození pozdě domu, však to asi všichni znáte. Dneska jsem navštívila město Passau, jak už jsem se zmiňoval v předchozím článku. Měli jsme v uvozovkách průvodce (čtvrťáci, kteří studují cestovní ruch). Nejvíce mě v městě zaujali lidé co dělají na ulici Straße Pantomie. Vydělávají si tím a jsou moc dobří. Poté jsme dotali rozchod na Vánočních trzích. Ty se mi moc nelíbili bo maximálně drahé a já u sebe jen dvacet éček. Takže jsme šli do obchodního střediska, kde to bylo úžasný na každém rohu obchod s oblečením a kosmetikou. V jednom obchodu měli nádherné svetry jen za 7 EUR...Strašně jsem se rozmýšlela a nakonec jsem si ho nekoupila, stejně jako když jsem čuměla na kosmetiku od NYXU (mmm jsem blbá, že jsem si v tom nákupním centru nic nekoupila). Po vyčerpávajícím chození jsem vlezli do MEKA, kde jsem potkali nějaký čechy. Ufff..nemuseli jsme už šprechtit a ani mluvit čechoingliš. Cestou z meka jsme potkali NEW YORKER, kde měli úžasný slevy. Tričko za 1EUR, takže ho mám. Docela pěkné a někde v drogerce jsem si sehnala dežák a šampón na vlasy. Sice tam byla kurde zima, ale kdyby byla možnost zůstala bych tam.
Líbí se vám Straße Pantomie ?

Atmosféra prvního adventu

2. prosince 2012 v 9:19 Kecy

Christkindlmarkt...

Sééruste, hlásím se opět po dvou dnech do blogového světa. Prepáčte mi, ale o pátku nebylo opravdu o čem psát. Vše mi přišlo tak nudné, nikde jsem nebyla, až na sobotu. Včera už jsem neměla sílu o dnu napsat, stačila jsem si jen zafejsbučit, kde jsem si psala s ním. Ach. Ale to je teď velmi irelevantní. Ráno jsem pádila s kámoškami na Vánoční trhy. Měli jsme asi představu, že budou jak ze Staromáku, ale ouha, jen čtyři stánky. Shit! kam jsme to zase vlezli ?? To nám nebylo hned jasné, že u nás ve Vimperku není nikdy nic dobrého. Hm...s otrávenými ksichty jsme prolezli rádoby vánoční trhy. Aspoň, že se tam linula vůně svařáku, pražených oříšku v cukru či cukrové vaty. No, i když na cukrová vatavypadala nevábně, takže se šlo dom. K večeru se šlo akorát na rozsvícení vánočního pařezu. Před tím jsme se radši zhulili, aby se dal vydržet zpěv naší bývalé učitelky na hv ze zš. Taková zima u toho stromu, že jsem si připadala jak zmrzlé sobolí hovno. Jinak večer jsem se dívala na první díl Twighlightu (nikdy jsem to neviděla, takže jsem si myslela, že to bude velká chujovina). Jéžiiš, ale to je tak úžasnej film, že jsem si až pobrečela. Krásné to bylo.
Také se u vás včera rozsvicoval Vánoční pařez ???