Listopad 2012

Boys, boys, boys

29. listopadu 2012 v 18:53 Kecy

Ein Junge...

Zdravím pozemšťany z jiné dimenze, tady se hlásí E. T. ichbincarlo. Sice jsem vám chtěla napsat článek o uplně jiném tématu, ale změna. Pfff...určitě to bude zajímavější než opět popisovat jak jsem přišla dom z trapné školy, otevřela 1485256 učebnic a šrotila se přes hodinu, potom uklízela můj vesmírný talíř. Že vás to nezajímá, což ?? To je jedno. Jen jsem vám chtěla říci (spíše napsat), že jsem uplně vodvařená z toho kluka jak jsem o něm psala v neděli. Jak on je tak milučký, vtipný. Jediné co mě štve je, že strašně rýpe. Já potom nemůžu mít poslední slovo, bo mě za každé chytá..Fuj to uplně nesnáším, když nemám co už říct a musím se jen tvářit jak ta meme postavička s nápisem OKAY. Slibuje že přijede, tak doufam, že to bude fajn i s tima jeho 161cm. Yep a kašlem na tu jeho výšku, ať si každý říká kdo chce co chce. Jo a taky vám musím sdělit uplně nepodstatnou informaci, že u nás začalo sněžet. Je to docela fajn si dneska ráno vyfoukat krásně hlavu a pak přijít do školy bez objemu jak zmoklá kvo kvo.
Sněží taky u vás ???

Vieš, jsem fresh

28. listopadu 2012 v 17:11 Kecy

Pojď, pojď a buď taky fresh...

Ahoj blogoví lide, jak se dneska máte ?? Já nejvíce líně co to jde. Vůbec mi nevadí, že jsem dneska ve škole schytala ze zkoušení samé špatné známky. Ještě ve škole jsem učitelkám naslibovala hory, doly, zlatá prasata, že si to zítra opravím. Jo ?? Opravdu si to opravíš ?? Ne-é, však dneska budu jen opočívat. Se všichni podívejte jaké je venku totálně na pytel počasí. Mlha, zima a mrholení k tomu. Určitě by se mi tak ctělo dneska učit nebo uklízet. Ha-há, jste asi spadli. Jediné, co dneska dovedu je ležet a cpát se všelijakými ňaminami od slaného, kdyselého až po sladké. Chtělo by to takovou atmošku, že bych doma uspořádala nějakou fakt mega haus party, kde by se přineslo litry elkoholu, weedu a top muziky. Chillovat v rytmu beatů, žjech to je můj sen. Ale copak ve všední den někdo se mnou půjde ?? Hm..ne. Smolík.
Chce se vám dneska v tomto k*r*v*s*y hnusným počasí něco dělat ???

Winter chillout

27. listopadu 2012 v 20:47 Kecy

Vianoce, Vianoce prichádzajú. Želajte si nieco piekného...

Dobrý večer, zrovna jsem přišla z venka. Bavili jsme se o vánočních dárkách. Ano, chci vám tím sdělit, že už na mě přišla také zimní nálada. Jako každý rok nás čeká ten vánoční shon, stres a vůně pečení. Docela se těším až tuto neděli nám vzplane první svíčka na adventním věnci a za nedlouho poté se po bytě poline ta úžasná vůně cukroví. Vanilkové rohlíčky, linecké a hlavně perníčky. Já osobně miluji rumové koule. Móóc rumové. Každé Vánoce o ně bojuji s taťkou, kdo jich bude mít co nejvíce. Pfff....zrovna včera jsem vymyslela, co koupím příbuzným a známým. Takže se mají na co těšit. Příští týden jedem se školou do vánočního Passova. Natěšenost největší, až si zase koupím ten úžasný svařák. Om, nom, nom, nom. Fufufu, zítra mě čeká čtvrtletka z účetnictví, držte mi palečky, prosíím.
Jaké je vaše oblíbené cukroví ? Máte už vymyšlené dárečky, co koupíte ostatním ??

Ve stylu business girl

26. listopadu 2012 v 19:03 Kecy
Čaute všichni! Dnes vám nechci popisovat můj trapně nudný život. Stejnak nikoho nezajímá, jak ťapkám ráno do školy a ze školy dom, ale chtěla bych se s vámi podělit o mojí myšlenku. Ta myšlenka zní MOJE BUDOUCNOST. Právě teď si asi říkáte, boha jeho to je nuda. Hmm, tak co, říkejte si. Já si dneska ve dvou předposledních hodinách uvědomila určité věci. Jsem ředitelkou ve FIF (fiktivní firma), kde vedu sůj personální kolektiv složený ze spolužáků. Pracujeme v různých odděleních atd.. No prostě podstatné je, že tam řediteluju. V životě mě imponují věci, když mohu někoho komandovat, zadávat práci a něco organizovat. Sice v tom ještě nejsem dobrá, ale snad se naučím, prý k tomu předpoklady mám. Asi bych byla ráda, kdybych jednou jako dospělá řídila nějakou firmu, třeba i nějakou menší, což to je jedno. Byla bych šťastná, kdybych každý den mohla nosit jiné podpatky, obleky, košile. Parfémy jako jsou např. Coco chanel no. 5 (vím říkáte si moc idealistické a utopické). Miluju tento kancelářský rádoby usedlý styl ba dokonce se mi líbí i na mužích ve středních letech. Přesně padnoucí sako s kravatou a botami. Mmm, jo to je ono. Pevně doufám, že se mi můj sen vyplní.
Co by jste jednou chtěli v životě dělat (pokud už máte představu) ??

Fuckin' school and Monday

25. listopadu 2012 v 14:42 Kecy

Ahoj neznámí návštěvníci. Panebože, co jsem komu udělala, že zítra zas podělaná škola s pondělím. Mílé pondělí chyť se s podzimem za ruce a táhněte pryč. Oh, god, why ?? Říkáte si to samé ? Proč, proč se musím učit, proč tam zas musím lézt, když víkend byl tak skvělý. Oukej, ráno vstanu s domněním, že zas všechno stihnu za odpoledne. Těžce jsem se mýlila. Před chvílí jsem otevřela pracák z češtiny a co nevidím: Vypracovat tři stránky. Shit! Si děláš řiť! jak to mám asi stihnout ?? Jo, já vím měla jsem na to čas přes celý týden, ale komu by se chtělo, žejo, řekněme si to narovinu. Ještě mi zbývá napsat z angliny neformální dopis o 140 slovech. Takže další bomba. Stravím nad tím další hodinu. Jinak mám smůlu. Jo napíšu to tu, je mi to fuk. Píšu si s jedním klukem, docela fajn se s ním píše. Furt lichotí. Je to pěkné, co si budeme povídat, kterou z nás by to nepotěšilo. Furt že by se chtěl setkat, blá, blá, takové kecy kolem toho. Ale jedna věc mě zarazila, když se zeptal kolik měřím a já že 173cm...Bože tak jsem si říkala, proč se ptáš ?? Hm...nedalo mi to a zeptala jsem se stejnou větou..Kolik měříš ?? Jeho odpověď Hmmm ty se mi budeš smát, ale 161 cm...Božee já snad nikdy nenarazím na nikoho normálního.
Měli by jste s někým něco kdyby byl o cca 12cm nižší ?

Každosobotní největší lež: Už nikdy nepiju

24. listopadu 2012 v 11:08 Kecy

Stop drinking, already

Dobré dopoledne, jak se máte po pátku ?? Já opět zničeně s bolestí hlavy po elkoholu, pařila jsem. Včera jsem vypadala příšerně, oranžový ksicht ( no vlastně my všichni s kámoška), bo jsem jim půjčila můj nový pudr. Nebudu radši jmenovat jaký. Oranžády hadr. Prý ještě na status Oranžová, fakt kvalitní odstín. Jak jsme vešli do klubu, hned z nás každá pronesla větu: TAK TADY TO BUDE NUDNÝ a taky že zezačátku bylo. Našli jsme místa a hned jsme šli objednat. Jako obvykle začínám pivem brčkem a pak už to jelo kýbl s vodkou a džusem..To jsme exovali, piva a panáky do toho fůůj. Taky jsem se tam pohádala s jednou holkou. Sedla kámoškám na místo, říkám ji slušně: "Promiň, ale tady je obsazíno." Ona tam seděla s kamarádkou a pronesla takovým hnusným tónem: " No tak my se teda zvednem." To jsem nevydržela a na zpátek jí odpovídám tím samým tónem: "No to by jste se asi měli zvednout."...Milostivě zvedla tu její tlustou prdel a šla, po cestě miliony keců, tak jsem na ni zařvala K*n*o tlustá, taky prý ona chceš přes hubu ?? Tak to já klidně seděla a pokuřovala, protože ona byla fakt jak rambo...Tak kdyby náhodou. Setkala jsem se tam zase s mým kamarádem, lterý mi hodně pomohl. Cyp byl zase moc opiťunký, že sme na parketě vyváděli takové blbosti. Honili se, kradli si pití navzájem. Fajn večer, přilézt domu v jednu a rodiče pak na vás koukají jak kdyby jste se znovuzrodili je taky komické.
Co jste dělali vy v pátek ???

Pyžamové ráno a ofina na Biebra

22. listopadu 2012 v 20:19 Fotky
Sice mám skoro ofinu jak Bieber a je mi to jedno bo se mi ganz líbí:-)

Bohužel je to jen sen a né realita

21. listopadu 2012 v 19:16 Kecy

Summer memories...

Ahoj bobani, tak jak se dneska máte ?? Já fajně. Opustily mě mé depky, dokonce jsem byla i venku se svýma nejbližšíma. Takže opravdu pokrok. Mám ze sebe radost. Zrovna si teď valím tanečky na židli u letní písničky. Zavřu oči a představuju si jak jsem s nějakým chalanem u moře a tancuju kolem něj v plavkách na pláži. Škoda, že u nás v Čr nejsou nějaké ty plážové diskotéky taky. Mohla by to být veliká bomba. Jinak in da school nic zajímavého, jen že jsme měli přednášku o finanční gramotnosti. Pán inženýr, co nám přednášel vypadal jak veliký ťunťa. Byl tak ošklivý až byl roztomilý. Pořád jsem na něj koukala. Kdykoliv na mě kouknul nějak se roztěkal, takže já z toho měla nehoráznou srandu. Ještě jednu věc bych vám tu chtěla sdělit, ale radši ne, protože si myslím, že by mi to pak nevyšlo, takže až to bude aktuální možná zveřejním.

Chtěli by jste zpátky léto a užívat si někde na pláži ???

Playlist - Mých 12 TOP_ 0.1

20. listopadu 2012 v 17:34 hudební
Přináším nový článek Playlist - Mých TOP 12. Každý měsíc budu přidávat mých 12 neojoblíbenějších skladeb, které jsem si v daném období oblíbila. Ano, inspirovala jsem se ostatními blogy. Doufám, že se vám moje písničky budou líbit a nějakou si vyberete, kdyby už jste fakt nevěděli co poslouchat nebo máte ohrané svoje písničky.


Život v krizi

19. listopadu 2012 v 17:59 Kecy

Jsi to jediný co mám...

Ahoj, nevím jak bych dneska vůbec začala, nejspíše tím, že se mi po dlouhé době ozval kámoš, prý žiješ ještě ?? Né, nežiji. Jsem totálně mrtvá, vyčerpaná a K.O. Poslední dobou vůbec nevím, co semnou je. Nechci mít kolem sebe lidi, chci být prostě sama. Kdokoliv na mě promluví, štve mě. Možná je to má chyba. Nevadilo mi srandovní rytí odstatních lidí, teď bych za to škubala hlavy. Cítím se jak největší labil. Moje nálada je na bodu mrazu. Zalezu do postele, pistím písničky a začnu číst knížku. Nikdy jsem moc nečetla, takže nemám toho moc načetlého, ale od září mám rozečtenou knížku Modlitba pro kateřinu Horewitzovou. Kámoška mi říkala, že u toho brečela, tak jsem zvědavá jestli budu také. Jinak by mě zajímalo, co ten kamajád potřebuje. Pfff třeba bude chtít jít ven:)

Jakou čtete právě knížku ???