Duben 2012

Páni vysocí asi hulí crack

29. dubna 2012 v 0:18 | Tatiana Lensky |  Kecy
História sa neopakuje, čo sa stalo je už za nami.
Píše sa nová a tvoríme ju MY
MY JSME SOUČASTNOST.
Ech, nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem dlouho nic nepřidala. Neměla jsme vůbec čas, čtvrtletky a šak to znáte, navíc sem neměla žádné téma tu o něčem napsat. Teď už ho mám, tak prvně doufám že bude pro vás plně zajímavé. Tento týden ve škole tak zase laxně sedím ve škole, nic nedělám jen tak unaveně koukám a poslouchám. Najednou zaznělo slovo tunelování státu. Zbystřila jsem a říkám jo to by mě zajímalo, co kdo k tomu poví. Takže to tunelování se má takhle. Třeba je nějaká firma a ta dostane dotaci a místo aby jí to stát poslal, tak nějaký

Pátku, kde jsi ??

24. dubna 2012 v 21:34 | Tatiana Lensky |  Kecy
Boom! Jedem to páteční koma, koma
každej s*r* na to co je doma
roztáčíme ruma
No tak pátku kde jsi ?? Nemůžu se tě dočkat. Už vážně nemůžu. Tento týden je vážně nabytý. Písemky a tak, protože poslední týden před praxí a já jsem vážně na prášky. Tolik opravování známek. Naštěstí jsem vytáhla IKT(počítače) z pětky rovnou na průměr 4,12. Takže střela. Za to jsem pěkně pokadila čtvrtletku z Aj (ta mi vážně nejde), takže čistá kula. Od pátku už ve škole zw známek brečím, nevím jak dál. Doma věčně sedím nad učení třeba tři hodiny v kuse. Sice teď už toho moc nezachráním, ale co. Můžu si za to sama a stěžováním si fakt nepomůžu.

Botky, botky do robotky

23. dubna 2012 v 21:10 | Tatiana Lensky |  O ní
No, mám velké dilema a tudíž bych vás prosila o velikáánskou pomoc. Nemůžu se rozhodnout v barvě bot, takže vás ptám, keré se vám líbí více. Děkuji za spolupráci

Můj stereotypní život mě okrádá o můj drahocenný čas

22. dubna 2012 v 21:40 | Tatiana Lensky |  Kecy
Ty hele, napadla vás někdy otázka jestli náš život bude někdy normální ?? Tím třeba myslím žít bohémský život, či dělat jen to co nás baví. Mě už nespočetněkrát. Každou neděli nad tím přemýšlím, proč já do té školy chodím, co já z toho vůbec mám ?? Ano, chápu jednou to bude má práce, budu se tím živit, ale nepřijde vám to trochu jako nespravedlnost, že nás ta škola okrádala o dětství a hrátky, které jsme nemohli skrz učení. Nebo

Nesnáším urážení lidské důstojnosti

21. dubna 2012 v 23:38 | Tatiana Lensky |  Kecy
Dnes bych vám tu chtěla napsat o urážení lidské důjstojnosti, tudíž psychické a fyzické šikaně. Dneska jsem si uvědomila něco důkežitého. Po shlédnutí jedno sociálního dramatu, který se jemnoval Zkažená mládež. Nevím zda-li jste to viděli, ale můžu vám říci, že je to brutál film. Tento hodinový snímek pojednává o tom, že šikana můe vyústit až k vraždení (no zkrátka se podívejte na to sami.) Je to podle skutečné události. Můžu vám říci, že mi tekly slzy proudem a v hlavě se mi honily myšlenky, proč se někdy chovám tak podobně ?? Proč se lidem posmívám ? Co je na mě tak vyjímečného ??

Dneska je v módě chodit rovně, tak nežer už tak hodně

19. dubna 2012 v 21:40 | Tatiana Lensky |  Kecy
Chceš-li býti hubená ?? Tak nežer. Ano heslo nespočetně holek i já si to někdy občas říkám, jako tento poslední týden. Furt se prohlížím v zrcadle, posiluju několika cvikama na břicho. Což todle by bylo všechno super, ale do toho jím jak nádoba bezedná. Už jsem z toho zoufalá, nevím kudy kam. Když jsem byla menší (+/- 2 roky nazpět), brala jsem své mamině prášky na váhu, nejedla jsem. Doma po mně nadávali, že jsem jako z DACHAU (koncentrák). A já si řekla, sakra holka jsi ty blbá, chceš skončit tak, aby jsi měla mentální anorexii ? Ne viď..hm..tak jsem opět začala jíst a rapidně jsem nabrala, ale lidem z okolí se to nezdá. Furt kolem mě chodí a říkají mi, že jsem hubená, i když toho s ním, co by oni nikdy nesnědli...A já jen na to s klidem to se ti zdá. Opravdu nevím co se to se mnou poslední dobou děje, přijdu si jako labilní. Možná že zas začnu držet dietu nebo nevím...nelíbí se mi mé břicho. Nenávidím svou postavu.

Ještě něco bych ti chtělo říct, že tě mám fakt moc ráda

18. dubna 2012 v 20:11 | Tatiana Lensky |  Kecy
Ještě než začnu svým článkem, chtěla bych tady opsat něco co jsem složila ve škole o hodině, když jsem nemohla pracovat a jen přemýšlela co se včera stalo.
"Rodinu si braň, rodinu si chraň. Napořád. Uvědom si, co pro tebe dělá a ty se takhle chováš. venku jenom chlastáš. To je to co chceš ?? Né viď. Jako malá jsi snila být lékařkou, místo toho se hádáš se svojí matkou. S tou osou, kterou jsi milována a ona od tebe skoro mlácena."

"Evušo umeješ prosímtě nádobí ?" Prosila mě mamka. "Ne umej si ho sama"...Přesně todle vyznělo z mojich úst včera a byl to podnět u nás doma k hádce s maminou. Brutálně jsme se hádaly, já ji vyčítala vše. Počínaje jejím chováním ke mně a k tátovi...Máma to nevydržela a řekla:" Tak a ode dneška si per sama a starej se sama, když si takovej hajzl"....Já:"Mmm...klidně mně to problém nedělá, když chceš, aby jsme platili takový majlant za vodu". To už nevydržela a zvedla se, že mi půjde jednu plesknout. Já se ji vzepřela, odhodila skoro až ke zdi a řekla: "Mě mlátit nebudeš. Furt jen upřednostňuješ, že si moje máma, že mi můžeš dávat nějaké pravidla a já na todle už vážně nemám." Vytřeštila oči a jen dodala:"Todle si ke mně dovolovat nebudeš. Nikdy jsem to u někoho neviděla, aby vlastní dcera mě skoro zmlátila". Já si to v tu chvíli neuvědomila a pustila jsem se s ní ještě do větší hádky...Máma na mě nereagovala a odešla do obýváku.

Oblečení - Baleríny O.1

18. dubna 2012 v 16:00 | Tatiana Lensky |  Olečení

Nejsem žádná mrchoidní lolita

17. dubna 2012 v 15:36 | Tatiana Lensky |  Kecy
Fuck yeah! Tak aby bylo jasno, nejsem žádná lolitka pro staré muže s výrazem mrchy. To mám všechno za to, že si dělám z uchyláků na internetu srandu, aby mi pak platili cestu za nima ?? No tak kde to žijem ??Smějící se Stalo se asi před čtvrt měsícem, kdy jsem si takhle zas brouzdala po lide.cz. Hm, byla vážně nuda, tak jsem musela vlézt do chatu! Nikdo mi nepsal(nepočítám nabídky na webkový sex) ..Říkám si to není možné, šak tam jsou takové hnusačky a mně žádný nenapíše ?? Zvolila jsem tedy svoji taktiku "vyhledávání uchyláků".

Why ?

16. dubna 2012 v 20:33 | Tatiana Lensky |  zaujaté
Strašně se mi ta fotka líbí i tím krásným nápisem. Mám tu pro vás překlad, kdyby někdo neuměl anglicky.
"PROČ ZAVÍRAT OČI, KDYŽ SE MODLÍME ? KDYŽ SNÍME! KDYŽ BREČÍME ? NEBO KDYŽ SE LÍBÁME ? PROTOŽE VÍME, ŽE NEJKRÁSNĚJŠÍ VĚCI NEJSOU VIDĚT, ALE CÍTIT V SRDCI"